Informacje

Firma „Sputnik” została założona przez Tomasza Pastwę w 1999 roku. Od początku swojego istnienia zajmowała się handlem detalicznym i hurtowym materiałami wykończenia wnętrz, dywanami, wykładzinami dywanowymi i pcv, a także takimi artykułami jak panele podłogowe czy drzwi.
Pierwszą siedzibą firmy był obiekt po byłym kinie Sputnik (stąd też wywodzi się jej nazwa) przy ul. Sobieskiego w Starogardzie Gdańskim. Obecnie firma zajmuje dwie lokalizacje: w Nowej Wsi Rzecznej znajdują się obiekty magazynowe, a w Starogardzie Gdańskim przy ul. Zblewskiej 9 odbywa się sprzedaż detaliczna kilkudziesięciu tysięcy artykułów różnych branż. Market Budowlany Sputnik został otwarty 16 września 2006 roku. Od czasu jego otwarcia firma aktywnie prowadzi akcje promocyjne: przeprowadza konkursy z atrakcyjnymi nagrodami głównymi, ogłasza ciekawe promocje dla wszystkich klientów marketu.

Nasz sukces przekłada się także na liczbę pracowników. W początkach działalności w firmie Sputnik pracowało zaledwie kilka osób, obecnie zatrudnionych jest ponad 90. pracowników.

Rozwijając swoją działalność nie zapominamy o nowych technologiach wspierających sprzedaż, a także umożliwiających utrzymanie dobrych relacji z naszymi klientami. Mamy nadzieję, że aktualny wizerunek serwisu internetowego zapewni Państwu szybki dostęp do aktualnych informacji o samej firmie, jak i jej ofercie

Galeria zdjęć
Informacje
Informacje
Informacje